Головна / Розбудова собору / Будівництво Патріаршого собору

Будівництво Патріаршого собору

Нещодавно у Києві відбулася зустріч Блаженнішого Любомира, Верховного Архієпископа Києво-Галицького, з п. Михайлом, генеральним директор Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ. Під час розмови п. Михайло поінформував Предстоятеля УГКЦ про нові кроки, які виконано впродовж листопада на будівельному майданчику майбутнього Патріаршого центру УГКЦ.

Згідно із повідомленням генерального директора Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ, впродовж останнього місяця на будівництві собору було повністю закінчено роботи із спорудження оболонок центрального склепіння храму. Їх було виготовлено із склофібробетону. У ці дні відповідними технічними працівниками було проведено їх перевірку і встановлено, що вони відповідають всім нормам і вимогам. Після завершення процесу заливання, оболонки було оброблено поліефірними смолами і тепер вони стали водостійкими. Крім того проведено роботи по утепленню цієї конструкції, а цього тижня розпочато процес обрешітки дошкою.

Також п. Михайло розповів, що за місяць буде повністю завершено роботи з металоконструкціями. Паралельно ведуться підготовчі роботи із облаштування технічних можливостей для встановлення вікон. На будівельний майданчик вже завезено склопакети, але встановлення вікон через наближення зимових холодів відкладено на весну. Це також зв’язано з тим, що зараз вже неможна проводити фасадні роботи, а згідно із графіком будівництва вікна можна встановлювати тільки після облаштування фасаду.

Під час розмови сторони також торкнулися теми будівництва резиденції. Щодо цього п. Михайло повідомив, що на сьогодні дві бригади мулярів вже вимурували половину першого поверху. До січня 2007 року Будівельна дирекція буде мати розроблену всю проектну документацію для другого і третього поверхів майбутньої споруди. Крім того директор запевнив, що до кінця травня заплановано завершити мурування всієї коробки.

Загалом на будівництві за листопад освоєно 1 млн. грн.

Scroll To Top