Головна / Звернення церковних ієрархів / Звернення до вірних Києво-Галицької Митрополії щодо пожертв на будову Патріаршого собору

Звернення до вірних Києво-Галицької Митрополії щодо пожертв на будову Патріаршого собору

Преосвященні Владики, 
Всесвітліші і Всечесніші Отці, 
Преподобні монахи і монахині, 
Шановні миряни! 
Дорогі у Христі!

У жовтні минулого року зібрані на Синоді владики з України і всіх наших поселень посвятили хрести Патріаршого собору Христового Воскресіння у Києві – символу єдності вірних нашої Церкви, розсіяних по всьому світі. Той, хто приїжджає до Києва, може побачити, що вже споруджена значна частина цього нашого спільного храму. Усе це було зроблено на пожертви добрих людей з України і з-за кордону. Наші вірні жертвували, скільки могли, подібно як вдовиця, яку Христос похвалив за те, що вміла пожертвувати, хоч сама не дуже мала. А дехто склав навіть дуже велику суму. Всім, хто дотепер зі щирого серця сприяв спорудженню цього собору, висловлюємо щиру подяку.

Однак до остаточного спорудження собору залишилося ще багато. Тому знову звертаюся до Вас, вірних Києво-Галицької Митрополії. А до наших співбратів і співсестер, які проживають у різних країнах світу, звернуся пізніше осібним листом із проханням допомогти своїми пожертвами завершити спорудження храму. Прошу Вас не про надзвичайно великі кошти (хоча було б добре, якщо хтось міг би їх дати), а про те, щоб кожний склав від душі свою лепту. Нехай це була б тільки одна гривня, та в загальному цих коштів було б достатньо, щоб значно пришвидшити будівельні праці.

Складіть свою пожертву своїм священикам, які передадуть її владикам, і ми спільними зусиллями спричинимося до завершення будівництва. Тоді будемо втішатися, що в Києві, столиці України, стоїть наш Патріарший греко-католицький храм як символ усіх нас, об’єднаних любов’ю до Господа, прив’язанням до рідної Церкви і бажанням бачити духовний добробут рідного народу.

Нехай милостивий Господь благословить усіх нас!

Сердечно вдячний Вам у Христі Господі

+ ЛЮБОМИР

Львів, 17 лютого 2005 року Божого

Scroll To Top