Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Молитва Тезе у Патріаршому Соборі

Молитва Тезе у Патріаршому Соборі

24 листопада 2017 р. Б. у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового відбулася молитва у дусі Тезе.

IMG_1252

Молитва Тезе – це молитва, суть якої полягає у співі маленькими уривками із псалмів та роздумах над Словом Божим. Саме в цей момент відчувається, що Бог є поряд з нами, навіть коли ми перебуваємо у бездонній глибині нашої самотності. Господь промовляє до кожного: «Ти для мене надзвичайно цінний, Я дорожу тобою і люблю тебе».  Кожен, хто був на молитві в дусі Тезе зміг відчути це на собі сповна: відчути себе любленим Богом, відчути себе близько Нього.
Організували зустріч учасники спільноти “Покоління Любомира”. Провадив молитву київський хор Тезе, чудовий спів якого пробирав до мурашок, а в тиші відчувалась справжня сила: хтось тихенько молився, хтось плакав. А роздумували ми над глибокою проповіддю о. Андрія Боднарука, духівника спільноти.
“Покоління Любомира” дякує за таку чисельну присутність та спільну молитву. Особливо приємно чути слова вдячності та підтримки від людей, які молились з нами за допомогою Живого Телебачення! Знаємо, що вогники тих свічок, які горіли під час молитви, запалили ваше серце та душу, і ми сподіваємось, що вони зігріватимуть вас ще довгий час!
Також дякуємо БФ Карітас, який пригощав нас солодощами, через які ми могли продовжити наше знайомство та спілкування!
Попереду нас чекає ще багато чого цікавого, тому слідкуйте за новинами!

   Прес-служба Патріаршого Собору

 

Scroll To Top