Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / У Патріаршому Соборі розповідали про Великодні традиції

У Патріаршому Соборі розповідали про Великодні традиції

Сьогодні, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, провели сьому зустріч для вимушено переселених осіб. Темою зустрічі – «Воскресіння Господнє».

41E72BE4-8195-4385-8D60-865FA9F09149

Захід відбувся за сприяння референтури у справах мігрантів Київської архиєпархії УГКЦ. Провели її у рамках програми «Двері Милосердя».
Як розповів о. Андрій Гах, Референт у справі мігрантів та іммігрантів Київської архиєпархії, спершу у Соборі відбулася Божественна Літургія, у якій взяли участь вимушено переселені особи. Опісля до присутніх зі словом на тему «Пасха у Святому Письмі та українській традиції», звернувся о. Андрій Нагірняк, Керівник Відділу соціальних питань Патріаршої Курії УГКЦ. Душпастир розповів про джерело походження цього свята, а також про те як сьогодні його слід берегти.
Пізніше присутні взяли участь у майстер-класах із писанкарства. Під час цього, Пані Леся Турукіна, керівник Народної школи писанкарства «Дивосвіт» із міста Васильків, провела для учасників практичні заняття щодо оформлення Великодніх кошиків.
Вкінці зустрічі о. Андрій Гах, подякував усім учасникам заходу і побажав веселих свят Воскресіння Христового!

Scroll To Top