Головна / Діяльність християнських спільнот / В Патріаршому Соборі розпочався АЛЬФА-КУРС

В Патріаршому Соборі розпочався АЛЬФА-КУРС

У вівторок, 15 жовтня 2019 року, в стінах Патріаршого собору Воскресіння Христового у м. Києві, розпочався найпопулярніший християнський курс “Альфа-курс”, який уже відвідали 27 мільйонів людей по всьому світу. Долучаючись до Альфа-курсу, люди знаходять відповіді на багато питань, перемагають страхи та розвіюють свої сумніви. Багато побачили в Бозі свого батька, в Христі – свого Спасителя і Господа, в Дусі Святому – Того, хто веде і приходить жити до серця людей.

Настоятель Собору, єромонах Никанор, привітав усіх присутніх, побажавши плідної праці та обильної благодаті Святого Духа, якою учасники будуть ведені на своєму шляху віри.

Флаєр 1

Альфа-курс – це 15 актуальних християнських тем, які допоможуть поглибити стосунки з Богом.  На курсі буде можливість почути провідних  отців УГКЦ та Владику Богдана, а також християн, які пережили глобальні зміни в своєму життя в результаті проходження Альфа-курсу. Після кожного виступу учасників розділяють на групки, де кожен в має можливість поділитися своїми думками, досвідом та обговорити питання, які є для нього важливими. На гостей також чекає частування, кава, чай.

Перша тема була презентацією Альфа-курсу. Шановний християнин католик, керівник Християнської Служби Порятунку (ХСП),  Андрій Ярославович Оленчик, підняв головні питання, що постають перед людиною сьогодення:

  • Чи є християнство нудним?
  • Чи є християнство актуальним і правдивим сьогодні?
  • Чи має воно відношення до будь-якої людини?

Презентацію відвідали більше 60 осіб, що є підтвердженням інтересу громадян до такої доступної форми сьогодення для проголошення незмінного Євангелія.

1

Наступна тема, яка буде проводитись в соборі, має назву «Хто такий Ісус», яку читатиме отець Ярослав Лука́венко, Голова Комісії у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ, Голова Комісії душпастирства тверезості, Голова Консультативно-просвітницького центру. Запрошуємо всіх бажаючих!

Флаєр 2

Scroll To Top