Головне
Головна / Розбудова собору / На радіо “Ера” презентували концерти академічної музики

На радіо “Ера” презентували концерти академічної музики

12 березня 2009 року Владика Богдан (Дзюрах), голова Наглядової ради будівництва Патріаршого центру УГКЦ у Києві, взяв участь у програмі “Не останній день”, яка виходить на радіо “Ера”. Інформаційним приводом для розмови з Романом Колядою, автором і ведучим “Не останнього дня”, стало проведення в Україні у післяпасхальний час, 1, 2, 3 і 5 травня, концертів академічної музики “З вірою і любов’ю”. Мета цих мистецьких зібрань – оновити дух християн, щоб у ситуації загальної фінансово-економічної кризи не допустити кризи духовної. Про цей мистецький захід слухачам “Ери” також розповідав Петро Приймак, соліст Національної опери України, учасник концертів.

У першій частині програми Владика Богдан та п. Петро Приймак розповіли про саму ідею цих концертів, як рівно ж про їхню благодійну ціль. Адже виручені кошти підуть на завершення будівництва Патріаршого cобору Воскресіння Христового. Тому й девіз акції звучить так: видатні діячі української культури – на підтримку духовності – на підтримку УГКЦ.

Пропонуємо послухати фрагмент цієї частини радіопрограми (тривалість: 17 хв. 20 с., розмір: 6, 9 MB).

У другій частині гості у студії відповідали на запитання слухачів. Серед запитань лунали, як звинувачення у експансії греко-католиків на Східну Україну, так і вислови толерантного розуміння і підтримки, як рівно ж слова заохочення до проведення цієї мистецької акції.

Запрошуємо послухати фрагмент другої частини радіопрограми (тривалість: 17 хв. 54 с., розмір: 7, 17 MB).

Scroll To Top