Головна / Розбудова собору / У США відбулося засідання Всеамериканського комітету сприяння розвитку Патріаршого центру

У США відбулося засідання Всеамериканського комітету сприяння розвитку Патріаршого центру

komitet_usa16 березня 2009 року у Стемфорді (штат Коннектикут, США) відбулося засідання Всеамериканського комітету сприяння розвитку Патріаршого центру. Учасники зборів випрацьовували план заходів на 2009 рік. Важливим питанням порядку денного було обговорення варіантів, як в особливий спосіб відзначити щедрих жертводавців, – для Департаменту інформації повідомили у секретаріаті комітету.

Всеамериканський комітет сприяння розвитку Патріаршого центру вирішив у травні продовжити збіркову акцію «Собор єднає всіх» за участю дуету «Писанка» – Заслужених артистів України Оксани Савчук та Івана Кавацюк. Також продовжується розповсюдження «цеголок». На засіданні було повідомлено, що завдяки проведеній Різдвяній акції, на будівництво собору було перераховано 50 тисяч ам. доларів.

У засіданні Всеамериканського комітету взяли участь Владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордський, голова Комітету, о. Ігор Міджак, голова Закордонного відділу по забезпеченню будівництва Патріаршого центру, о. Мартин Канаван, адміністратор Катедрального собору Святого Йосафата у Пармі, о. Богдан Данило, ректор семінарії Святого Василія Великого, Мирослава Роздольська, редактор єпархіального часопису «Сівач», та Олена Устюжанцева, секретар.

Довідка

Іменну «цеголку» кожен бажаючий може придбати надіславши пожертву до Зaкордонного відділу інформаційно-фінансового забезпечення Патріаршого центру за адресою: 14 Peveril Rd. Stamford, CT 06902.

Телефон для довідок: 203–324–7698

Чеки просимо виписувати на Stamford Eparchy, зазначивши: for Cathedral in Kyiv.

Департамент інформації УГКЦ

Scroll To Top