Головна / Події / Журналісти з Італії зацікавилися скандалом навколо новобудови, що неподалік Патріаршого Собору

Журналісти з Італії зацікавилися скандалом навколо новобудови, що неподалік Патріаршого Собору

Сьогодні 22 травня, Патріарший собор Воскресіння Христового відвідали журналісти з Італії. Італійці вже довгий час цікавляться ситуацією в Україні і навіть встигли неодноразово побувати в зоні АТО. Вражені почутим та побаченим на передовій, представники італійських ЗМІ приїхали до Києва та побачили наслідки руйнування Головної святині Української Греко-Католицької Церкви – Патріаршого собору Воскресіння Христового

Культурна Асоціація Європи (КАЄ) «Італія-Україна Майдан», яку на чолі з президентом асоціації Фабіо Преведелло, відвідали сьогоднішні гості, вже не вперше в Україні. Вкотре небайдужі італійці до нас приїжджають з конкретною допомогою. Цього разу 400 тон гуманітарної допомоги завезли до Артемівська, яку залишили для потребуючих.

Будучи в Києві представники КАЄ «Італія-Україна Майдан» кажуть, що обов’язково хотіли побачити наш Патріарший собор, який останнім часом чимало людей захищають від руйнації, якої завдає сусідня скандальна забудова.

Вражений побаченим, Фабіо Преведелло сказав, що обов’язково донесуть цю інформацію до Італії: «Власне майдан в розумінні цієї організації – це площа зустрічі людей для спілкування, де кожен може висловити свою думку».

Італійці зустрілись також з п. Анатолієм Шаповалом, аналітиком та активістом групи на Микільсько-Слобідській, а також з п. Василем Букатюком, уповноваженим представником УГКЦ. Віддані захисники громади та храму, ознайомили гостей детальніше з ситуацією навколо собору та показали тріщини, що розходяться по всьому периметрі храму.

Повідомив Андрій Боднарук

Scroll To Top