Головна / Концерти / святкування / «Живе.ТБ» запрошує дивитися прямі трансляції відкриття меморіальної дошки митрополиту Андрею та вручення відзнаки блаженного священномученика Омеляна Ковча

«Живе.ТБ» запрошує дивитися прямі трансляції відкриття меморіальної дошки митрополиту Андрею та вручення відзнаки блаженного священномученика Омеляна Ковча

У середу, 28 жовтня, о 16.00 «Живе телебачення» розпочинає пряму трансляцію без перебільшення історичної події: урочистого відкриття меморіальної дошки митрополиту Андрею Шептицькому на Будинку вчителя у Києві. Захід очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Цю трансляцію можна буде дивитися за цим посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=ok8T29c9mfI

Після цього «Живе.ТБ» у прямому ефірі запрошує дивитися церемонію вручення відзнаки Блаженного священномученика Омеляна Ковча, який був послідовником ідей митрополита Андрея та віддзеркаленням ідеалу священнослужителя, що його плекав великий Митрополит.

У програмі заходу: слово Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, церемонія вручення відзнаки та виступ Національного ансамблю солістів «Київська камерата».

Цю трансляцію можна буде дивитися за цим посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=UKq09gSLFFY

Лауреати премії у 2015 році:

Кшиштоф Становський (Польща) – благодійник, голова правління Міжнародного фонду солідарності, один із найактивніших організаторів гуманітарної допомоги з Польщі пораненим на Майдані та українським військовим.

Уляна та Марко Супруни (Канада-Україна) — благодійники, засновники проекту «Захист патріотів», завдяки якому курсанти військових училищ і десятки тисяч українських вояків пройшли вишколи з медичної допомоги на полі бою та отримали персональні аптечки.

«Друзі України в Ізраїлі» (Ізраїль) — благодійна організація, яка надала потужну допомогу українським воякам, пораненим, дитячим будинкам і біженцям, організувала стажування українських хірургів у лікарнях Ізраїлю.

Отець Василь Іванюк (Україна) — декан Краматорського деканату УГКЦ, навертає людей на Донеччині до християнства та українських цінностей. Організовує допомогу українським воякам, біженцям, дітям із обмеженими можливостями.

Клавдія Поліщук (Україна) — благодійниця, яка віддала пораненим бійцям усі свої статки — кошти, які їй виплатив німецький уряд як компенсацію за злочини, вчинені нацистами.

Департамент інформації УГКЦ

Scroll To Top